پیام تبریک رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت فرا رسیدن روز معلم و استاددکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان طی پیامی دوازدهم اردیبهشت، روز گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد را تبریک گفت.

 
 
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
 
"مَنْ وَقرَ عالِماً فقدْ وَقرَ ربَّه" هرکس دانشمندی را گرامی بدارد، بی‌گمان پروردگارش را گرامی داشته است. امام علی (ع)
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان طی پیامی دوازدهم اردیبهشت، روز گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد را به تمامی معلمین و اعضای هیأت علمی مجتمع تبریک گفت.
 
متن  پیام بدین شرح است:
معلّمی نماد شکوه و عظمت انسان‌های پاک‌باخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه‌ی تعلیم و تربیت، زیباترین نشانه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته‌اند. بر اساس آموزه‌های دینی ما، آموزش، عبادتی است ارزشمند و امانتی است گران‌بها از سوی خداوند متعال در دستان توانمند اساتید و معلمان، تا توانایی اندیشیدن را در انسان‌ها تقویت بخشند. بی‌شک، پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش نسل ِ آینده‌ساز جوان است؛ و با عنایت به نقش محوری و اساسی اساتید در تربیت نسل جوان و افزایش دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که پاسداشت مقام آنان، پاسداشت جامعه است. 
 
استادان کوشای مجتمع آموزش عالی سراوان که در شرایط سخت کرونایی اشتیاق خود را به تداوم آموزش نشان داده، با فراگیری مهارت های آموزش مجازی به برگزاری کلاسهای آموزش مجازی همت تمام گماردند. شما عزیزانی که با نهایت تلاش بر تولید محتوا برای بهبود کیفیت این نوع از آموزش اهتمام ورزیدید. در واقع ثابت کردید که زنان و مردان وارسته‌ی روزهای سخت هستید.
 
اینجانب روز معلم را به همه اساتید فرهیخته و وارسته مجتمع آموزش عالی سراوان و تمامی دانشگاه های ایران عزیز صمیمانه تبریک گفته و از درگاه ایزد منان سلامتی، سربلندی توفیق روزافزون آنان را خواستارم.

 

يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠ ١٣:٢٦ ٨٤٥ 33


خروج