بیانیه رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پی حادثه تروریستی حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به خودروهای گروه مهندسی سپاه پاسداران در مرز سراوانبیانیه رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پی حادثه تروریستی حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به خودروهای گروه مهندسی سپاه پاسداران در مرز سراوان

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان در این بیانیه آمده است: بي‌ترديد، چنین حرکات مذبوحانه و بزدلانه مانع از ادامه فعالیت های جهادی فرزندان سبز پوش این مرز و بوم در این خطه از کشور نخواهد شد و اين حادثه شوم، نقاب از چهره‌ي مدعيان دروغين «مردم منطقه» بر مي‌دارد و ماهيت پليد و شيطاني آنان را بر همگان آشكار مي‌سازد. 
 
امروز ديگر بر كسي پوشيده نيست كه حوادثي از اين قبيل، جزئي از يك سناريوي طراحي شده توسط عناصر خودفروخته و وابسته به استكبار جهاني است. كساني كه آزادي و استقلال ملت ايران را در تضاد با منافع استكباري خويش مي‌بينند و با متوسل شدن به چنين اقداماتي درصدد دامن زدن به تنش و آشوب در این منطقه از كشور مي‌باشند. ولي به لطف الهي، سربازان غیور این مرز و بوم هميشه هوشيار و سربلند هستند و با «وحدت كلمه» و اتكال به قدرت الهي و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در راه پاسداري از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، لحظه‌اي از پاي نمي‌نشينند  و نقشه‌هاي دشمنان قسم خورده‌ي انقلاب را نقش برآب مي‌سازند.
 
اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی مجتمع آموزش عالی سراوان این حرکت ناجوان مردانه گروهک تروریستی به خودروی سپاه که منجر به زخمی شدن یکی از سبزپوشان گروه مهندسی سپاه شده را محکوم کرده و خواستار شناسایی و برخورد قاطعانه با عاملان این جنایت می باشم.
 
و من الله التوفیق
دکتر محمد رضا ریگی

 

چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ ١٦:٥٧ ٧٧٠ 207


خروج