برگزاری مراسم پاسداشت مقام کارمند و تجلیل از همکاران نمونه مجتمع آموزش عالی سراوانبه منظور تقدیر از زحمات کارمندان مجتمع آموزش عالی سراوان، طی مراسم پاسداشت مقام کارمند و از همکاران نمونه تجلیل بعمل آمد

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، مراسم پاسداشت مقام کارمند و تجلیل از همکاران نمونه مجتمع روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۱ به منظور تقدیر از زحمات کارمندان مجتمع آموزش عالی سراوان، طی مراسمی با حضور دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، دکتر کریم زاده معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع، دکتر ذوالفقاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، جمعی از مدیران، اعضای هیأت علمی و کارمندان مجتمع برگزار شد.
 
در ابتدای مراسم دکتر کریم زاده معاونت اداری، مالی مجتمع، ضمن خیرمقدم و تبریک پاسداشت مقام کارمند و تجلیل از همکاران نمونه به کارکنان مجتمع روند انتخاب کارمندان نمونه و شاخص هایی که کارمندان مورد ارزیابی قرار گرفتند توضیحاتی را بیان کرد.
 
در این مراسم دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت ، این روز را به تمامی کارمندان مجتمع تبریک گفت و خطاب به کارمندان مجتمع بیان داشتند که مهمترین نقش را در هر سازمانی کارمندان آن سازمان دارند که با ارایه ایده ، خلاقیت و نوآوری باعث بالندگی سازمان خود می شوند.
 
رئیس مجتمع در ادامه افزود؛ وقتی در راستای مسئولیتی که به ما واگذار شده اهدافی را از پیش تعیین کنیم به راحتی میتوانیم برای رسیدن به هدف قدم برداریم و با برنامه ریزی و تدبیر و تعهد در راستا اهداف سازمان موفق باشیم.
 
وی در ادامه گفت؛ اگر بخواهیم خلاقیت و نوآوری را در حوزه های کار فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، و... داشته باشیم، باید با الگو برداری های صحیح به مدیر خود مشورت، و ایده داد.
 
در پایان مراسم به دو نفر از کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی آقای محمدطیب حسین بر و خانم گل افروز حاجی زهی بعنوان کارمند نمونه در سطح مجتمع و دو نفر از کارمندان شرکتی خانم ناهید بارکزهی و خانم فریده یوسفی بعنوان کارمند نمونه تجلیل بعمل آمد و از تعدادی از همکاران بعنوان کارمندان شایسته تقدیر، با اهدای جوایز و لوح سپاس قدردانی گردید.

 

دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١ ٢٣:٢٦ ١٦٢٥ 64


خروج