جلسه تکریم از دکتر مجید جعفری و معارفه دکتر فرهاد ذوالفقاری بعنوان سرپرست معاونت آموزشی مجتمع آموزش عالی سراوانجلسه تودیع و معارفه معاونین آموزشی پیشین و جدید مجتمع آموزش عالی سراوان در محل حوزه ریاست برگزار شد

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، در روز چهارشنبه 23 شهریورماه 1401 جلسه تودیع و معارفه معاونین آموزشی پیشین و جدید مجتمع آموزش عالی سراوان با حضور دکتر ریگی ریاست مجتمع آموزش عالی، حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر کریم زاده معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع و جمعی از مدیران در محل حوزه ریاست برگزار و دکتر فرهاد ذوالفقاری بعنوان سرپرست معاونت آموزشی معرفی و از خدمات دکتر مجید جعفری تقدیر بعمل آمد.
 
در متن این حکم آمده است:
با احترام، نظر به مراتب دانش و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان ((سرپرست معاونت آموزشی)) مجتمع آموزش عالی سراوان منصوب می شوید.
 امید است با توکل به خداوند متعال و توجه به اصول مدیریت علمی و اخلاق   حرفه ای و همفکری با همکاران محترم هیات علمی و کارکنان در ارتقاء سطح کیفی خدمات آموزشی مجتمع کامیاب باشید و با توجه و تاکید بر جهت گیری ها و اهداف کلی ابلاغی، همت خویش را در تحقق رسالت دانشگاه در پیشتازی، قانون مداری، پاسخگویی، ماموریت گرایی، اخلاق مداری، خلاقیت و کار آفرینی بکار گیرید. از درگاه ایزد منان توفیق روز افزونتان را در انجام امور محوله مسئلت دارم.
 
دکتر ریگی، ضمن قدردانی از زحمات دکتر مجید جعفری معاونت آموزشی سابق مجتمع، حضور دکتر فرهاد ذوالفقاری را در سمت جدید سرپرست معاونت آموزشی مجتمع تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

 

چهارشنبه ٢٣ شهريور ١٤٠١ ١٥:١١ ١٦١٩ 105


خروج