حضور مدیر روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستاننشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با موضوع طرح اقتصادی دولت و جهاد تبیین در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، رحمدل بامری "معاون سیاسی و اجتماعی استاندار" در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با موضوع طرح اقتصادی دولت و جهاد تبیین بیان داشت: این طرح، تصمیم نه تنها دولت بلکه تصمیم نظام است و ضرورت دارد؛ روابط عمومی ها با تمام توان با انعکاس خدمات دولت و اطلاع رسانی به موقع و تنویر افکار عمومی این وظیفه خطیر را به درستی انجام دهند.
 
وی با بیان اینکه روابط عمومی باید آفندی عمل کند نه پدافندی، اضافه کرد: اگر به موقع وارد صحنه نشوید دشمن قبل از ما برنامه‌ریزی می‌کند و با اشاعه شایعات و اطلاعات خلاف واقع شرایط را به گونه‌ای دیگر و مطابق با اهداف خود وانمود می‌کند.
 
وی ادامه داد: دشمن تلاش می کند با بزرگ نمایی مشکلات مردم و کوچک شمردن خدمات نظام، یاس و ناامیدی را ترویج و فضای روانی جامعه را همسو با منافع و اهداف شوم خود تغییر دهد.
 
رحمدل بامری گفت: امروز دولت در ادامه سیاست های مهم اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین تحقق شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ معیشت مردم را هدف‌گذاری کرده و با حذف تدریجی ارز ترجیحی و حذف رانت و قاچاق و جلوگیری از سوءاستفاده دلالان؛ توزیع عادلانه یارانه ها را در دستور کار خود قرار داده است.
 
معاون استاندار خاطرنشان کرد: این شروع کار است و همه باید کمک کنیم تا این اهداف مهم اقتصادی دولت و نظام محقق شود.
 
وی افکار سنجی و مدیریت افکار عمومی را یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها دانست و افزود: در شرایط امروز نیازمند تولید محتوای غنی و تخصصی توسط روابط عمومی و رسانه ها و کار جهادی و مستمر توسط همه سازمان ها و نهادها هستیم.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری همچنین با برشمردن ظرفیت‌های بی‌نظیر استان گفت: ضرورت دارد؛ ظرفیت ها و پتانسیل های متنوع استان به نحو شایسته معرفی شود.
 
بامری خاطرنشان کرد:مردم سیستان و بلوچستان همچنان صبورانه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند که باید قدردان این مردمان صبور باشیم و این ظرفیت و سرمایه انسانی را به نحو شایسته معرفی نماییم.

 

جمعه ٦ خرداد ١٤٠١ ٢٣:٤٢ ١٥٢٤ 81


خروج