حضور مدیر روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان در نخستین جشن ملی روابط عمومینخستین جشن ملی روابط عمومی ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ر سالن وحدت تهران برگزار شد

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، نخستین جشن ملی روابط عمومی امروز ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و فعالان روابط عمومی و اساتید این رشته در سالن وحدت تهران برگزار شد که مهندس محمدطیب حسین بر مدیر روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان در این جشن ملی شرکت نمود.
 
این جشن که به مناسبت آغاز هفته روابط عمومی برگزار شده است فعالان این حوزه را بر آن داشت تا با تعاملات بیش از پیش به افزایش دانش و خودباوری روابط عمومی بیفزایند.
 
در این جشن که با حضور طلایه داران ارتباطات و روابط عمومی برگزار شده بود به چالش های بنیادین روابط عمومی ایران، همچنین تعاملات ارتباطات جهان گستر و روابط عمومی های ارتباط گر پرداخته شد.
 
گفتنی است، در پایان این رویداد، از کتاب های (روابط عمومی متاورس) و ( روابط عمومی و مدیریت بحران ) رونمایی شده و از فعالان و پیشکسوتان روابط عمومی تقدیر شد.

 

سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١ ١٧:٣٨ ١٥١١ 68


خروج