پیام رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دیدکتر محمد رضا ریگی رئیس مجتمع در پیامی 9دی که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است را گرامیداشت.

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان، دکتر محمد رضا ریگی رئیس مجتمع در پیامی 9دی که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است را گرامیداشت.
 
متن پیام کامل به شرح زیر است:
فرارسیدن سالروز حماسه بزرگ 9دی که با سالگرد شهادت علمدار جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی،اسطوره شجاعت،مهربانی و ایثار، همزمان می باشد. حادثه 9دی بیانگر این است که جامعه اسلامی از همبستگی معنایی و اتحاد و انسجام اجتماعی قوی برخوردار می باشد و به دشمنان اجازه مداخله گری نمی دهد. الحمدالله به حول و قوه الهی در کشورمان، پیوند عمیقی بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که دشمنان همیشه شکست خورده اند و نه از راه سخت افزاری و نه از راه نرم افزاری دشمنان نمی توانند این همبستگی و انسجام میان مردم شریف ایران را گسسته نمایند. این همبستگی و اتحاد میان مردم شریف ایران همیشه باعث عصبانیت و آشفتگی دشمنان شده است. ملت شایسته و قهرمان ما در همه میدان ها اثبات نموده اند که همیشه ترفندهای دشمنان را نقش برآب و نابود کرده اند.
 
اينجانب به نمایندگی از دانشگاهیان مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن گراميداشت حماسه به یادماندنی یوم الله ۹ دی، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" بار دیگر با آرمان های الهی امام راحل (ره) و رهبری مقام معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و با تمام توان در سنگر علم و دانش در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش خواهیم نمود و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران را از خداوند سبحان خواستاريم.
 
و من الله التوفیق
محمد رضا ریگی
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان

 

چهارشنبه ٨ دی ١٤٠٠ ٢٢:١٥ ١٣٧٤ 70


خروج