برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر مجتمع آموزش عالی سراوانبه مناسبت هفته پژوهش و فناوری، مراسم معرفی پژوهشگران برتر از بین اعضای هیأت علمی مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار گردید

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، مراسم معرفی پژوهشگران برتر از بین اعضای هیأت علمی صبح روز ٢٢ آذر ماه ١۴٠٠ با حضور دکتر ریگی رئیس مجتمع، حجت الاسلام و المسلمین عزیزالله شیخ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع، معاونین و جمعی از مدیران، اعضای هیأت علمی و کارکنان مجتمع در سالن اجتماعات مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار گردید.
 
در ابتدای مراسم دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری در خصوص اهمیت پژوهش ایراد سخن نمود.
 
وی افزود: خصوصیات رسالت جدید دانشگاهی در عصر جدید که تاکید بر دانشگاه های نسل سوم است، می بایست بر تربیت افراد فن آور و تولید کننده که در راستای پیشرفت و توسعه‌ی پایدار کشور مفید باشند ایفای نقش نمایند. بنابر این دانشگاه بیش از پیش وظیفه مسئولیت اجتماعی خود را به نحو احسن انجام دهد و دانشگاه در زمینه طرح های پژوهشی بدون محدودیت مالی حمایت کامل را انجام می دهد.
 
همچنین حجت الاسلام والمسلمین در رابطه هفته پژوهش و فناوری، ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری در خصوص اهمیت پژوهش ایراد سخن نمود.
 
در ادامه دکتر جام نیا مدیر پژوهشی و فناوری اطلاعات مجتمع، به ارائه گزارش جامعی از عملکرد حوزه پژوهش و فناوری مجتمع پرداخت که در مورد برنامه های هفته پژوهش تشریح نمود و نحوه انتخاب پژوهشگران برتر را اعلام کردند.
 
در پایان مراسم خانم دکتر طباطبایی از دانشکده فنی، مهندسی و کل مجتمع، آقای دکتر منصور نیک پناه از دانشکده علوم انسانی و آقای دکتر حسن صالح از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی بعنوان پژوهشگران برتر معرفی شدند و با اهدای لوح تقدیری به پاس تلاش و زحمات پژوهشی شان تقدیر به عمل آمد.

 

دوشنبه ٢٢ آذر ١٤٠٠ ١٤:٣٩ ١٣٦٦ 294


خروج