دیدار و نشست اعضای پایگاه بسیج کارکنان شهید خیابانیان مجتمع آموزش عالی سراوان با رئیس مجتمعصبح روز یکشنبه به مناسبت هفته دفاع مقدس اعضای پایگاه بسیج کارکنان شهید خیابانیان مجتمع آموزش عالی سراوان با رئیس مجتمع دیدار و گفتگو کردند

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ به مناسبت هفته دفاع مقدس اعضای پایگاه بسیج کارکنان شهید خیابانیان مجتمع آموزش عالی سراوان با رئیس مجتمع دیدار و گفتگو کردند. 
 
دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن تبریک و پاسداشت مقام شامخ شهدا و هفته دفاع مقدس افزود: مقام معظم رهبری فرمودند: ما در جنگ متحمل هزینه های مالی و معنوی زیادی شده ایم و عزیزان زیادی را از دست داده ایم اما در قبال احساس و غرور مردم ایران، احساس عزت نفس، احساس استقلال، را به دست آورده ایم و معجزات این جنگ پیشرفت کشور ایران اسلامی است. 
 
وی در ادامه افزود: هر چند که کشورهایی دست به دست هم داده اند که نظام ایران اسلامی را سرنگون کنند که از لحاظ سیاسی، اقتصادی، حمله های جنگ نرم، فشار می آورند. اما کشور ما به لحاظ پیشرفت های علمی در رتبه خوبی قرار دارد که از دست رنج های شهدای عزیز کشور است. دست آورد هایی مانند: دستاوردهای پزشکی، دست آورده های هوا فضا، دستاوردهای دفاعی که تمام اینها به برکت نظام و دلاورمردی های شهدا و ایثارگران عزیزمان است اشاره کردند. 
 
دکتر ریگی در بیانات خود در خصوص جامعه دانشگاهیان افزود: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب وظیفه دانشگاهیان را در حوزه علم پژوهشی و فناوری بحث توسعه علمی کشور تبیین کرده اند. 
 
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در بعد جوانان بیان کرد: وظیفه تمام ایرانیان نشر و آثار دفاع مقدس و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ به نسل جوانان است که تک تک ما ملت ایران توان این را داریم این فرهنگ را انجام بدهیم و بخش مهمی که دشمن در همان جبهه جنگ نرم دنبالش است که می‌خواهد به کشور ضربه بزند دنبال ناامید کردن جوانان کشور عزیزمان است که از طریق فضای مجازی و خبرهای کذب که وظیفه ما دانشگاهیان این است جوانان و فرزندان خود را توجیه کنیم. که انشالله بتوانیم قدم‌های بزرگی در تبیین اقدامات و خدمات نظام برای نسل آینده داشته باشیم. 
 
دکتر ریگی در آخر جلسه از کلیه اعضای پایگاه بسیج کارکنان شهید خیابانیان مجتمع آموزش عالی سراوان تشکر و قدردانی کرد.

 

يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠ ١٩:٠٥ ١٠٥٧ 94


خروج