مراسم گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد برگزار شدمراسم گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد صبح روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بصورت وبیناری و حضوری در محل حوزه ریاست مجتمع برگزار گردید

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، مراسم گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد صبح روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، حجت الاسلام والمسلمین شیخ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع و جمعی از اعضای هیات علمی مجتمع بصورت وبیناری و حضوری در محل حوزه ریاست مجتمع برگزار گردید.
 
دکتر ریگی ضمن تبریک دوازدهم اردیبهشت، روز گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم و استاد را به تمامی معلمین و اعضای هیات علمی مجتمع تبریک گفت.
 
وی افزود: معلمی نماد و شکوه و عظمت انسان های پاک باخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین نشانه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند. استادان و اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی سراوان که در شرایط سخت کرونایی اشتیاق خود را تداوم و آموزش نشان داده، با فراگیری مهارت های آموزش مجازی به برگزاری کلاس های آموزش مجازی همت تمام گماردند. شما عزیزانی که با نهایت تلاش بر تولید محتوا برای بهبود کیفیت این نوع از آموزش اهتمام ورزیدید.
 
در پایان مراسم به اعضای هیات علمی مجتمع هدایایی به رسم تجلیل و یادبود اهداء گردید.

 

دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠ ٠٠:٠٦ ٨٤٦ 184


خروج