امضاء تفاهم نامه مشارکت جهت تکمیل خوابگاه دخترانه آیندگان مجتمع آموزش عالی سراوان توسط خیری نیک اندیشخیر نیک اندیش سرکار خانم پروانه ابراهیمی جهت تکمیل یک باب خوابگاه دانشجويی در مجتمع آموزش عالی سراوان موافقت كرد.

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی: دکتر ریگی رییس مجتمع آموزش عالی سراوان با اشاره به كمبود خوابگاه‌های دانشجويی گفت بهره‌گيری از توان خيرین در ارتقاء شاخص‌های آموزشی، کمک آموزشی و رفاهی دانشجویی در این مرکز دانشگاهی موثر است.
 
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان افزود: تکمیل این خوابگاه‌ دانشجویی کمک شایانی در افزایش فضای رفاهی دانشجویان می نماید، و همچنین باقيات‌الصالحاتی است و تا زمانی كه مورد استفاده قرار می‌گيرد، ثواب اخروی نيز برای خير محترم به همراه دارد.
 
دکتر ریگی از اقدام نیک این خیر نیک اندیش تشکر و قول مساعد جهت بهره برداری این پروژه را برای سال تحصیلی آینده داد.
 
 نماینده محترم خير خوابگاه‌ساز نيز تکمیل خوابگاه برای دانشجويان در مجتمع آموزش عالی سراوان را با هدف کمک به رفع مشکل کمبود خوابگاه دختران و از طرفی برای افزایش انگیزه و تمایل بیشتر دانشجویان دختر ضروری دانست. شایان ذکر است این پروژه در پردیس جدید مجتمع واقع شده و دارای ۳۱۱متر مربع زیربنا می باشد.
 
هم اكنون در مجتمع آموزش عالی سراوان حدود ۱۵۰۰ نفر  دانشجو مشغول به تحصيل  بوده که دانشجویان در خوابگاههای استیجاری اسکان دارند.
 
مجتمع آموزش عالی سراوان در شهرستان سراوان ، استان سیستان و بلوچستان واقع شده است و از مراکز دانشگاهی در حال توسعه كشور محسوب می شود.

 

يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ ٢٠:٠٧ ١٥١٩ 129


خروج