برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری (روز معلم) و جلسه توجیهی نو دانشجویانمراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری (روز معلم) و جلسه توجیهی نو دانشجویان در محل سالن اجتماعات مجتمع برگزار گردید

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری (روز معلم) و جلسه توجیهی نو دانشجویان با حضور دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، جمعی از معاونین، مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان در محل سالن اجتماعات مجتمع برگزار گردید.
 
دکتر ریگی رئیس مجتمع در ابتدا ضمن تبریک هفته مقام معلم و خوش آمد گویی دانشجویان جدیدالورود و نو ورود بعد از دو سال حضور فیزیکی در دانشگاه اذغان کردند؛ دانشگاه ها به عنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه تولید علم و آگاهی را بر عهده دارند و این مهم با سخت کوشی، جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد.
 
وی افزود: مجتمع آموزش عالی سراوان با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه‌ی هر چه بیشتر علمی، آموزشی، فرهنگی، مرکز رشد و نوآوری و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود تا دستیابی به یک مرکز پویا و بالنده در خور نظام مقدس ممکن گردد.
 
در ادامه؛ دکتر محمدی مدیر آموزشی مجتمع، به ارائه موارد آموزشی، آیین نامه ها و بخش نامه های آموزشی بیان کردند. و دکتر ذوالفقاری مدیر امور فرهنگی و اجتماعی مجتمع نیز در خصوص عضویت دانشجویان در کانون های فرهنگی و انجمن های علمی و همچنین خلاصه ای از فعالیت های فرهنگی انجام شده در مجتمع آموزش عالی سراوان برای دانشجویان توضیحاتی ارائه دادند.
 
در پایان از اساتید زیر به نمایندگی از اساتید هیأت علمی مجتمع تجلیل بعمل آمد:
دکتر جهانتیغ به عنوان استاد ایثارگر
دکتر نیک پناه و دکتر امیری جهت ارتقاء از استادیاری به دانشیاری

 

چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١ ٠٧:١٦ ١٥٠٠ 104


خروج