پیام تبریک رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطردکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان مجتمع تبریک گفت

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان مجتمع تبریک گفت.
 
متن پیام به شرح زیر است:
 
أللّهُمَّ أهْلَ الکِبریآء وَالعَظَمَه وأهلَ الجُودِ وَالجَبَروتِ وَأهلَ العَفْوِ وَالرَّحْمَه ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.
 
عید پایان ماه مبارک رمضان پاداش مومنان موحدی است که از فطرت درون به شکرانه بندگی ، خدای مهربان را تعظیم می کنند و سر بر آستان جلال و عظمت او فرود می آ ورند که توفیق بندگی و اطاعت و عبادت نصیبشان کرده است.
 
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرماید:
فطر، عید جهان اسلام، روز عید فطر از جمله‌ى مناسبتهایى است که امّت اسلامى مى‌تواند از آن منتفع شود و خوشبختانه در اسلام از این مناسبتها بسیار است. این روز براى همه‌ى مسلمانان جهان عید است؛ روزى است که مسلمانان بعد از یک ماه روزه‌دارى و عبادت و توجّه و تذّکر، با دلهایى که براى جلب رحمت و نورانیّت الهى آماده شده است، با اقامه‌ى نماز و اجتماعات گوناگون، گرد هم جمع مى‌شوند و این براى دنیاى اسلام یک فرصت است.
 
اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه مسلمین جهان و به تمامی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان مجتمع آموزش عالی سراوان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.
 
 
محمد رضا ریگی
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان

 

دوشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠١ ١٩:٥٦ ١٤٩٥ 65


خروج