پیام تبریک رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان بمناسبت گرامیداشت روز مقام معلم و استادهم‌زمان با فرارسیدن گرامیداشت مقام معلم و استاد، دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، این روز را به همه معلمان و استادان فرهیخته تبریک گفت

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، هم‌زمان با فرارسیدن گرامیداشت مقام معلم و استاد، دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، این روز را به همه معلمان و استادان فرهیخته تبریک گفت.
 
بسمه تعالی
حضرت امام جعفر صادق (ع) در رابطه با مقام ومنزلت معلم می فرمایند:
هنگامی که روز قیامت شود، خداوند تمام انسان ها را جمع می کند و چون ترازوی اعمال نهاده شد و خون شهیدان را با مرکب قلم عالمان و معلمان بسنجند، ارزش مرکب آنان بر خون شهیدان فزونی خواهد داشت.
 
روز معلم و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در تقویم کشور عزیزمان، یادآور قدردانی و تقدیر از همت و تلاش خالصانه معلمان و اساتید مجتمع در قامت یکی از مقدس ترین مشاغل است. جایگاهی که با بیشترین تعامل و تأثیرگذاری بر جوانان و دانشجویان، از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است. صبوری، عشق به تدریس و پژوهش، تلاش برای تربیت جوانان با انگیزه، مؤمن و متخصص، مسؤولیت پذیری در قبال مشکلات صنعت و جامعه، و همت برای اعتلای جایگاه علمی کشور در جهان، از ویژگیهای بارز معلمانی است که حتی در دشوارترین شرایط از انجام رسالت خود به نحو احسن، دریغ ننموده اند. 
 
اینجانب ضمن درود به روان پاک استاد علامه«شهید آیت‌الله مرتضی مطهری» آن یگانه دوران و صاحب اندیشه‌های مطهر، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را تقدیم اساتید گرامی مجتمع آموزش عالی سراوان می‌نمایم و روز بزرگداشت مقام معلم را به همه همکاران دانشمند و فرهیخته‌ام تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روز افزونتان را از ایزد منان مسالت دارم.
 
محمد رضا ریگی
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان

 

دوشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠١ ٠١:٤٠ ١٤٩٤ 67


خروج