دیدار مسئولین مجتمع آموزش عالی سراوان با خانواده شهدا بمناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموزجمعی از مسئولین مجتمع آموزش عالی سراوان با خانواده شهدا بمناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز دیدار و دلجویی کردند

 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، صبح روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ جمعی از مسئولین مجتمع آموزش عالی سراوان با خانواده شهدا بمناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان و روز دانش آموز دیدار و دلجویی کردند.
 
در این دیدار دکتر ریگی رئیس مجتمع، حجت الاسلام و المسلمین شیخ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع، دکتر جعفری معاونت آموزشی مجتمع، دکتر جهانتیغ مسئول امور ایثارگران و شهدا مجتمع، دکتر شاهرخی دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی در مجتمع، اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، شریف زاده مسئول بسیج دانشجویی و دانش آموزی شهرستان حضور داشتند.
 
دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان افزود: یوم الله ۱۳ آبان در بر دارنده رویدادهای مهمی در تاریخ مبارزات ملت مسلمان ایران به ویژه دانشجویان و دانش آموزان است که وجه اشتراک این رویدادها در بصیرت انقلابی و بینش سیاسی فرزندان نوجوان و جوان و سایر قشرهای این ملت در مبارزه با استکبار جهانی تبلور یافته است. یکی از دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی، عدالت خواهی و مبارزه با استکبار و نماد آن یوم الله ۱۳ آبان است که ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران موجب اقتدار، عزت و بالندگی ملت بزرگ ایران شده است.
 
ریگی در ادامه افزود: ۱۳ آبان در تقویم انقلاب اسلامی یکی از روزهای تاریخی به مناسبت سه رویداد مهم، نطق تاریخی امام راحل و تبعید ایشان، شهادت شهدای دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام است و این روز به همین دلایل روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

 

چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ ١٣:١٠ ١٣٢٧ 226


خروج