بیانیه دفتر نهاد مقام معظم رهبری در مجتمع پیرامون یوم ا... سیزده آباندفتر نهاد مقام معظم رهبری در مجتمع پیرامون یوم ا... سیزده آبان صادر کرد

 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
در آغازین سال‌های پیروزی جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) حرکت هوشمندانه دانشجویان مسلمان را در تسخیر سفارت آمریکا ، تایید فرمودند و آن را انقلاب دوم دانستند. جنبش دانشجویان پیرو خط امام باعث گردید صدای آزادیخواهی و استکبار ستیزی ملت ایران به گوش جهانیان برسد و این چنین بود که سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت.
 
درایت و هوشمندی ولی فقیه و رهبری انقلاب و بصیرت مردم انقلابی ایران ، نه تنها نظام ، انقلاب و میهن اسلامی را در برابر طوفان هجمه ها و توطئه های سهمگین استکباری حفظ کرده است، بلکه آن را به الگوی جامعی برای  شکل گیری نهضت بیداری جهانی و عدالت خواهی مبدل ساخته است. به جرأت می توان گفت امواج ساختار شکن بیداری اسلامی ، خودباوری و حرکتی عظیم در عمق تاریخ و گستره جهان پدید آورد.  این مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری ، راهبردی است که ملت ایران با الهام از آموزه های جاودان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) آموخته است و در این راستا ، ضمن رصد هوشمندانه رویکرد ها و رفتارهای آمریکا و دیگر دشمنان خود ، تا هنگامی که ماهیت استکباری و ظالمانه حاکمان کاخ سفید تغییر نکرده و آنان به پذیرش حقیقت انقلاب اسلامی و رعایت حقوق کشور و جبران جنایات بیشمار تاریخی خود اقدامی ننماید، همچنان مردم ایران آنها را دشمن خود می دانند و مبارزه با مستکبران و زورگویان را ادامه خواهند داد.
 
در پایان دفتر نهاد مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان،  با تکریم و تجلیل از یوم الله 13 آبان ، و ضمن دعوت از آحاد و اقشار مردم به ویژه نسل فرهیخته برای حضور پرشور و آگاه، در راهپیمایی بزرگ یوم ا...  13 آبان ماه از تمامی همکاران برای حضور هر چه باشکوه تر در این مراسم دعوت به عمل می آورد.

 

چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ ٢١:٣٠ ١٣١٩ 335


خروج