اخبار > بیانیه مجتمع آموزش عالی سراوان در محکوم کردن اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص)بیانیه مجتمع آموزش عالی سراوان در محکوم کردن اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص)بیانیه مجتمع آموزش عالی سراوان در محکوم کردن اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص)

 
 
 
« إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِیمًا » سوره الاحزاب آیه ۵۶
 
 
خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود مى‏فرستند. اى کسانى که ایمان آورده‏اید، بر او درود فرستید و به فرمانش بخوبى گردن نهید. 
 
اقدام ناشایست نشریه هتاک و معلوم الحال فرانسوی شارلی ابدو در انتشار دوباره کاریکاتور موهن علیه پیامبر عظیم الشان اسلام یکبار دیگر قلوب تمام انسان های آزاده جهان به خصوص مسلمین را به شدت آزرده ساخت.
 
این اقدام در کشوری که خود داعیه دار آزادی است، نمایان گر پوچی ادعاهای واهی مستکبران و طرفداران صهیونیسم جهانی است.
 
توهین بزرگ به پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) در فرانسه و با هدف اسلام هراسی، اقدامی نابخشودنی در کارنامه سیاه استعمار غرب و صهیونیسم است. همه مسلمانان و پیروان ادیان ابراهیمی با ابراز انزجار همراه با بصیرت و تیز بینی توطئه های دشمنان اسلام را خنثی خواهند نمود.
 
دانشجویان، کارکنان و اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان نیز ضمن اعلام اعتراض خود بر این اقدام غیر اخلاقی و ضد حقوق بشر و مجازات دست اندرکاران و حمایت کنندگان اسائه ادب و توهین به مقدس ترین چهره هستی، آمادگی خود را در دفاع از اسلام عزیز، قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصوم علیه السلام اعلام می دارد. و همگان را به ارشادات حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته العالیه» در افشای انگیزه های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی در انحراف اذهان ملت ها جلب می نماید.
 
 
 
 

 

شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩ ١٧:٥٩ ٥٥٠ 1324


خروج