متن بیانیه حماسه ۹ دیماه دانشگاهیان مجتمع آموزش عالی سراوانمتن بیانیه حماسه ۹ دیماه دانشگاهیان مجتمع آموزش عالی سراوان

 
بسم الله الرحمن الرحيم
 
"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد." مقام معظم رهبری
حماسه نهم دی ماه 1388 و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی دفاع از كيان ولايت و دين و سركوب فتنه دشمنان، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات كشور اسلامي ايران به حساب می آید .
 
ملّت غيرتمند ایران در نهم دی ماه با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظّم رهبری حماسه ای جاودان و به یاد ماندنی را در تاریخ انقلاب آفریدند. نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ و یک بار دیگر امّت اسلامی  با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.»
 
اين روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. روزي حماسي كه نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین و ولايت آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب در تداوم فتنه 88، لحظه‌ای دست از دشمنی و فتنه هاي جديد برنخواهند داشت، حتي اگر لازم باشد با پهبادهاي آمريكايي سردار دلهاي ايران را به شهادت برسانند يا با موشك و اسلحه ي نظام صهيونيستي پيشاني دانشمند بسيجي شهيد فخري زاده را هدف قرار دهند. اما آنچه مهم است اين است كه ما از يكطرف به تدام توطئه و فتنه هاي استكبار جهاني و رزيم صهيونيستي اعتقاد داشته باشيم و از طرفي ديگر باید با بصیرت و درک حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری، راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملتها را به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم
 
در پايان ما دانشگاهیان مجتمع آموزش عالي سراوان  ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و تقدیر و تشکر از ملت غيرتمند و بصير، در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کنيم و اعلام می‌داريم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمانهای نظام و انقلاب به کار خواهيم بست و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابل باشد، دریغ نخواهيم کرد.
والسلام عليكم و رحمه الله.
 
با ذكر صلوات بر محمد و آل محمد

 

دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩ ١٧:٠٦ ٦٩٥ 44


خروج