پیام رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت سالروز ارتحال امام‌خمینی (ره) و قیام 15 خردادبسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع، دکتر محمد رضا ریگی ریاست مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد پیامی صادر کرد که متن پیام به شرح ذیل می باشد:

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ‌عنوان اعجاز قرن، آنچنان با نام و یاد امام راحل (ره) عجین شده که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

بی تردید هر چه زمان به پیش می رود پیام انقلاب اسلامی با یاد و نام امام روح الله(ره) و رهبری معظم انقلاب اسلامی در سراسر جهان رساتر می شود و همواره بر جمع مشتاقان برای پی بردن به شخصیت فرهیخته مردی که تاریخ را متحول و بنیان های فکری، سیاسی و اجتماعی جدیدی را در پرتو اسلام ناب محمدی پایه ریزی کرد اضافه می شود.

از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم شاهی به وجود آوردند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد و تسلیت این ایام، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.


 

 

سه شنبه ١٤ خرداد ١٣٩٨ ٠٧:١٧ ٦٢ 451


خروج