بیانیه رئیس مجتمع به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدسدکتر محمدرضا ریگی ریاست مجتمع آموزش عالی سراوان در بیانیه ای روز جهانی قدس را گرامی و مردم را جهت حضور در راهپیمایی دعوت نمود، متن بیانیه به این شرح می باشد: بیانیه رئیس مجتمع به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

بسمه تعالی
به گزاش روابط عمومی مجتمع، دکتر محمدرضا ریگی ریاست مجتمع آموزش عالی سراوان در بیانیه ای روز جهانی قدس را گرامی و مردم را جهت حضور در راهپیمایی دعوت نمود، متن بیانیه به این شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
روز قدس روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)
 
بیش از ۴۰ سال از تدبیر حکیمانه و مدبرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست های جنایتکار میگذرد. در تمامی این سال ها، مستکبرین جهانی با بکارگیری سیاست های تفرقه افکنانه در میان امت اسلامی، تلاش کرده اندتا مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود که البته با هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، مراجع و علمای بزرگ اسلام و ملت فهیم ایران اسلامی همچنان آزادی فلسطین در صدر مسائل جهان اسلام قرار دارد. روز جهانی قدس امسال نیز در حالی فرا می رسد که مسلمانان شاهد ادامه تجاوز و اشغالگری های رژیم صهیونیستی هستند. بی تردید حضور پرشور هموطنان عزیز در راهپیمایی روز جهانی قدس باعث انزوای بیش از پیش رژیم اشغالگر قدس شده و تجلی اتحاد و همبستگی نظام اسلامی و برائت از ظلم، تجاوز و ستمگری را نشان خواهد داد. اینجانب ضمن گرامیداشت این رویداد بزرگ به نمایندگی از دانشگاهیان مجتمع آموزش عالی سراوان، از آحاد مردم خداجو دعوت می کنم تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن خلق حماسه ای دیگر در تاریخ زرین انقلاب اسلامی بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام کنند.
دکتر محمد رضا ریگی
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان

 

پنج شنبه ٩ خرداد ١٣٩٨ ٢٣:٥٨ ٥٥ 153


خروج