پیام تسلیت رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به مناسبت درگذشت رئیس سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی سراوان و رئیس فنی و حرفه ای چابهاررئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پیامی درگذشت مهندس مهراب امرا، رئیس سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی سراوان و رئیس فنی و حرفه ای چابهار را تسلیت گفت

 
دکتر محمد رضا ریگی، رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در پیامی درگذشت مهندس مهراب امرا، رئیس سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی سراوان و رئیس فنی و حرفه ای چابهار را تسلیت گفت.
 
متن پیام تسلیت رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان به خانواده آن مرحوم بدین شرح است :
 
انالله و انا الیه راجعون
فقدان غم انگیز و ضایعه اندوهبار درگذشت شادروان مهندس مهراب امرا، رئیس سابق دانشگاه جامع علمی و کاربردی سراوان و رئیس فنی و حرفه ای چابهار، جامعه دانشگاهی، پژوهشگران و مردم شهرستان سراوان را در غم از دست دادن یکی از چهره های فرهیخته، دلسوز و سختکوش خود به سوگ نشاند.
 
یادگارهای درخشان علمی و اخلاقی این عزیز فرزانه که عمر خویش را در عرصه های مختلف علمی، عملی و تعلیم و تربیت دانش پژوهان این مرز و بوم مصروف داشت، همواره مایه افتخار و فقدان ناباورانه اش برای همه اهالی علم و فن دردناک است.
 
این جانب وظیفه خود می داند فقدان این مدیر گرانقدر را به جامعه دانشگاهی، مردم شریف سراوان و خانواده گرامی آن مرحوم تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسألت نماید.

 

پنج شنبه ٦ شهريور ١٣٩٩ ١١:٥٩ ٥٣٣ 215


خروج