بازدید دکتر فاضلی نماینده منتخب شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان از سایت جدید پردیس مجتمع آموزش عالی سراواندکتر فاضلی نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های سراوان، سیب و سوران، و مهرستان در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه ١۶ اردیبهشت ماه ١٣٩٩ از روند پيشرفت اجرائي پروژه‌هاي این مرکز دانشگاهی بازدید بعمل آورد.

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان، دکتر فاضلی نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های سراوان، سیب و سوران، و مهرستان در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه ١۶ اردیبهشت ماه ١٣٩٩ به همراه دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، دکتر میرکزهی معاون اداری مالی، دکتر کریم زاده مدیر طرح و برنامه، مهندس پازند مدیر امور اداری؛ مهندس بامری مدیر حراست و حسین بر مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی مجتمع از روند پيشرفت اجرائي پروژه‌هاي این مرکز دانشگاهی بازدید بعمل آورد.
 
دکتر ریگی رئیس مجتمع ، در ابتدا ضمن تشریح وضعیت کلیه پروژهای در دست احداث، پیشرفت و تکمیل پروژه های سایت دانشگاهی مجتمع آموزش عالی سراوان را یکی از برنامه‌های اصلی در کنار رسالت آموزشی و پژوهشی برشمرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت بالای جذب دانشجو در این مجتمع انتظار می‌رود مسئولین در این امر همکاری و حمایت‌های لازم را انجام دهند. 
 
دکتر ریگی در این بازدید با اشاره به  روند طولانی شدن ساخت پروژه‌های عمرانی این واحد دانشگاهی، ابراز امیدواری کرد که این بازدید بتواند در پیشبرد روند ساخت این پروژه ها به صورت عملیاتی مؤثر باشد.
 
طی این بازدیدها دکتر ریگی از زحمات، حمایت ها و تعامل مهندس موهبتی استاندار، آقای درازهی نماینده فعلی شهرستان، مهندس شهرکی فرماندار و دیگر مسئولان اجرائی شهرستان جهت توسعه مجتمع آموزش عالی سراوان تقدیر و تشکر نمود. 
 
در ادامه نماینده منتخب مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی نیز بر لزوم تسریع روند ساخت دانشگاه تأکید کرد و در خصوص پیگیری‌های لازم جهت تکمیل  پروژه های در حال ساخت  و ارتقای مجتمع به دانشگاه اعلام همکاری نمود. 
 
نماینده منتخب شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان در این بازدید از ساختمان های سلف سرویس، سالن چند منظوره، خوابگاههای دخترانه و پسرانه و پروژهای ساختمان اداری و آموزشي، سوله آزمایشگاهی، مسجد، محوطه سازی، دبیرستان های دخترانه و پسرانه دانشگاه و مركز بهداشتي درماني، ساختمان کلاس ها، پروژه آبرسانی و برق رسانی و دیگر ساختمان های در دست احداث بازديد و عمليات ساخت اين پروژه ها را از نزديك مورد ارزيابي قرار داد.
 
دکتر فاضلی بعد از این بازدید با حضور در حوزه ریاست مجتمع در جلسه هم اندیشی جمعی از اساتید و مدیران مجتمع شرکت نمود و در پایان از مکان های فعلی مجتمع از جمله مرکز رشد، آزمایشگاهها، کتابخانه، مرکز کامپیوتر و سالن اجتماعات بازدید بعمل آورد.
 

 

سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩ ٢٢:٥٦ ٤٥٧ 283


خروج