جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور ۹۸ با حضور روسا و نمایندگان دانشگاه‌های استان برگزار شدجلسه قرارگاه شهید علم الهدی با « محوریت برگزاری راهیان نور ۹۸ » با حضور روسای دانشگاه‌های استان و سیستان و بلوچستان و مسئول ناحیه‌ی بسیج دانشجویی استان، سرهنگ علی کیخا در روز یکشنبه 13 بهمن ماه 98 در سالن کنفرانس حوزه‌ی ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان به نقل از دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر رضائی ریاست دانشگاه ضمن تأکید در مورد برگزاری هر چه باشکوه‌تر اردوی فرهنگی راهیان نور گفت: بحث راهیان نور باید با اهتمام و جدیت پیگیری شود چرا که این مقوله یادآور ایثارگران، ازخودگذشتگان و دلاور مردانی است که در حفظ دستاوردهای انقلاب جان‌فشانی نموده‌اند.

وی افزود: دانشگاه سیستان و بلوچستان از هرگونه اقدام مؤثر و سازنده در مورد این حرکت فرهنگی حمایت و پشتیبانی خواهد نمود.

در بخشی از این مراسم سرهنگ علی کیخا دبیر برگزاری اردوی راهیان نور طی گزارشی از برنامه‌های در دست اقدام برای اردوی راهیان نور امسال، مواردی را به‌اختصار مطرح کرد و اعلام نمود بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی‌شده، در نظر است تا این اردو باشکوه‌تر از سال قبل و با تعداد دانشجوی بیشتری برگزار شود.

گفتنی است در خاتمه پس از استماع نقطه نظرات حاضران در مورد برگزاری و نحوه ی اجرای این اردوی فرهنگی برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری شد.

 

پنج شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٨ ١٣:٤٠ ٤٢٣ 217


خروج