بازديد استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه هاي دانشگاه سراواناستاندار سیستان و بلوچستان شامگاه سه شنبه 15بهمن ماه از پروژه هاي آموزشی ،اداری و رفاهی مجتمع آموزش عالی سراوان بازديد نمود

 
به گزارش روابط عمومی مجتمع، مهندس موهبتی  به همراه رئيس مجتمع آموزش عالی سراوان و جمعي از مسئولان استانی  و اين مجتمع  از روند پيشرفت اجرائي پروژه‌هاي این مرکز دانشگاهی بازدید بعمل آورد.
 
استاندارسیستان و بلوچستان از ساختمان كلاس‌هاي آموزشي ، محوطه سازی، دبیرستان های دخترانه و پسرانه دانشگاه و مركز بهداشتي درماني، ساختمان اداری آموزشی و دیگر ساختمان های در حال احداث بازديد و عمليات ساخت و بهسازي اين پروژه ها را از نزديك ارزيابي كرد.
 
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان در این بازدید گفت: با عنایت به لزوم بهره برداری از سایت مجتمع آموزش عالی سراوان نیاز به تکمیل ساختمان های نیمه تمام می باشد و ساختمان آموزشی تاكنون 60 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است و تا اوایل سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد.
 
دکتر ریگی افزود: اعتبار در نظر گرفته شده براي اين ساختمان آموزشی 11 ميليارد ريال مي باشد كه با کمک بنیاد علمی فرهنگی قلمچی در دست احداث است و برای سال تحصیلی آتی مورد بهره برداری قرار می گیرد و همچنین ادامه پروژه ساختمان اداری آموزشی طی قراردادی بالغ بر 63 میلیارد ریال به پیمانکار واگذار شده است.
 
وي گفت: عمليات ساخت سه پروژه خیری ساختمان های دبیرستان دخترانه و پسرانه و مرکز بهداشتی و مشاوره مجتمع  با حمايت هاي خیری نیک اندیش بصورت مشارکتی در حال انجام می باشد که 30 درصد پيشرفت فيزيكي داشته و تاكنون 8 ميليارد ريال هزينه شده است.
 
ایشان در ادامه گفت: در حال حاضر دو پروژه  محوطه سازی و تاسیسات آب و برق با هزينه اي بالغ بر 73 ميليارد ريال در مجتمع آموزش عالی سراوان در حال انجام می باشند.
 
دکتر ریگی با اشاره به اتمام پروژهای عمرانی خوابگاههای خواهران و برادران، سلف سرویس و ساختمان چند منظوره کتابخانه و مرکز کامپیوتر ابراز امیداوری کرد در صورت تخصیص بموقع و مناسب اعتبارات استانی و ملی در آینده نزدیک این پردیس دانشگاهی  افتتاح و به بهره برداری برسد.
 
رئيس مجتمع آموزش عالی سراوان در پایان گفت: عملیات حصار کشی این مرکز دانشگاهی تا پایان سال به اتمام می رسد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان سرمايه گذاري در بخش آموزش را  يكي از اولويت هاي مديريت شهرستان  عنوان نمود و ارتقاي شاخص آموزشی و دانشگاهی را لازمه  پیشرفت این شهرستان دانست.

 

سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨ ١٩:٢٦ ٤١٩ 207


خروج