نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مؤسسات پژوهشی آغاز به کار کردنشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مؤسسات پژوهشی با محوریت «بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال تحصیلی» در دانشگاه علامه طباطبائی آغاز به کار کرد.

بسمه تعالی

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مؤسسات پژوهشی با محوریت « بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال تحصیلی» در دانشگاه علامه طباطبائی آغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع به نقل از وزارت علوم، این نشست یک ‌روزه شامل یک بخش افتتاحیه و دو میزگرد تخصصی با موضوعات « بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال تحصیلی» و « تبیین قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و آیین نامه اجرایی آن» است.در بخش افتتاحیه، ابتدا دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی خیر مقدم می‌گوید و سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سخنرانی می‌کنند.

همچنین امروز قرار است چهار طرح عمرانی، پژوهشی و فناورانه دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره برداری برسد.

 

يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ ١٧:٣٢ ٢٣٨ 504


خروج