کد4503 تاریخ انتشار07:00 - 1395/10/20 تعداد بازدید1269    

پیام تسلیت ریاست مجتمع به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی


بسم الله الرحمن الرحيم
انّا لله و انّا الیه راجعون
ارتحال جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز خستگی ناپذیر، یار دیرین حضرت امام خمینی و رهبری معظم انقلاب موجب تألم همگان گردید. این مبارز خستگی ناپذیر، در دوران رژيم طاغوتي و وابسته پهلوي، رنج و محنت بسياري را متحمل شد و عمر خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شكوهمند اسلامی ایران سپری كرد و نقش بی بدیلی در به ثمرنشستن انقلاب و پویایی آن در عرصه ها و مقاطع گوناگون داشت
پس از پيروزي انقلاب اسلامي نيز خدمات ایشان در جایگاه ها و مسئولیت های گوناگون سیاسی، با قبول مسئوليت هاي مهم همچون رياست مجلس شوراي اسلامي، رياست جمهوري، رياست مجمع تشخيص مصلحت نظام و نيز مجلس خبرگان رهبري، کاملاً  اثر گذار و مشهود بود.
آن مرحوم در سالیان متمادی بعد از انقلاب نیز مشاوری امین برای رهبری و دلسوز نظام بودند. بنا به فرمایش مقام معظم رهبری" سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آن گاه مسئولیت های خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است.
رحلت یار دیرین حضرت امام (ره) و رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، و بازماندگان، تسليت گفته و از خداوند متعال رحمت و غفران واسعه الهي را براي آن مجاهد انقلابی رحمت و غفران واسعه الهی مسالت داریم.
خداوند روح آن فقید را با اولیا معصومین محشور گرداند و به ملت پرافتخار ایران و بازماندگانش أجر و صبر عطا کند.

   دکتر علیرضا شهریاری
ریاست مجتمع آ موزش عالی سراوان

فرم دریافت نظرات شما
نام شما: ایمیل:
نظر شما:*
سوال:* 9 + 7 =