کد4488 تاریخ انتشار19:16 - 1395/10/08 تعداد بازدید863    

برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری از اعتیاد سیستان وبلوچستان در زاهدان

به گزارش روابط عمومی مجتمع، نخستین کارگاه پیشگیری از اعتیاد سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد. روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان کبری محمدی روز سه شنبه اظهار داشت: این کارگاه با شعار «این راه پایانش مرگ است» با حضور جوانان فعال و منتخب از سراسر گستره پهناور سیستان و بلوچستان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان در محل اردوگاه فاطمه الزهرا (س) زاهدان برگزار شد.
وی با تقدیر از ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و با اشاره به تفاهم نامه سازمان جوانان و ستاد مبارزه با مواد مخدر در امر پیشگیری از اعتیاد، تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری این کارگاه های آموزشی در سایر استان ها گامی موثر در امر پیشگیری از اعتیاد و آگاه سازی جوانان برداشته شود.
براساس این گزارش کارگاه پیشگیری از اعتیاد در 2روز متوالی و با حضور 14نفر از کارشناسان امور جوانان سیستان و بلوچستان و 80 نفر از اعضای فعال استان با ارائه دیدگاه های مبتنی بر افزایش شعور و استدلال و مهارت های فکری و عمل به نقطه نظرات فرهنگی در خصوص دوری جستن از گروههای روانی و اجتماعی ویرانگر مواد مخدر برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این قبیل کارگاه ها را رسیدگی مطلوب و پیشگیری و هم اندیشی در خصوص اجتناب از مخاطرات و همچنین توجه به احوال جوانان پرشور و سرشار از انگیزه عنوان کرد.
لازم به ذکر است که از طرف کانون هلال احمر مجتمع، عبدالستار ترشابی، ادریس گهرامزهی، ندیم خشیش، عبدالله شیبانی، معصومه چمنی، افروزه نارویی و شقایق بنی طرفی زاده در این کارگاه آموزشی شرکت داشتند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان

فرم دریافت نظرات شما
نام شما: ایمیل:
نظر شما:*
سوال:* 7 + 4 =