کد38264 تاریخ انتشار20:47 - 1397/12/11 تعداد بازدید397    

برگزاری اولین رویداد شتاب توسط مجتمع آموزش عالی سراوان

بسمه تعالی
به گزارش روابط عمومی مجتمع، اولین رویداد استارتاپ ویکند سراوان از تاریخ هشتم لغایت دهم اسفند ماه 1397 در مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار شد.  این رویداد مورخ چهارشنبه 97/12/8 با حضور ریاست محترم و جمعی از معاونین و مدیران مجتمع برگزار گردید.
  در ابتدای مراسم مهندس مظلوم زاده مدیر مرکز نوآوری مجتمع، به اهمیت حوزه فناوری و شاخص های توسعه یافتگی کشورهای پیشرفته اشاره کرد و افزود: این دست از رویدادها برای پر کردن فاصله ای که کشورمان در حوزه فناوری با کشور های توسعه یافته دارد اجتناب ناپذیر است.
 از بین 37 تیم ارایه دهنده ایده، ده تیم منتخب بعد از سه روز، کار تیمی و هدایت توسط منتورها، نهایتاً در روز سوم ایده های خود را ارائه کردند.
 دکتر جام نیا مدیر پژوهشی دانشگاه، نیز ضمن تشکر از برگزار کنندگان رویداد در روز اختتامیه، ضرورت و اهمیت مسائل کارآفرینی را پشتوانه ای قوی برای بخش آموزش کشور مطرح نمودند. در پایان نیز برای شرکت کنندگان آرزوی موفقیت داشتند.
 اختتامیه رویداد با حضور جمعی از معاونین و مدیران مجتمع، برگزار گردید و به تیم های برگزیده  توسط مجتمع آموزش عالی سراوان و بنیاد برکت جوایزی اهداء گردید و از همه شرکت کنندگان تقدیر شد و گواهینامه شرکت در استارت آپ ویکند مجتمع آموزش عالی سراوان را دریافت کردند. همچنین از مربیان و مسئولین برگزاری، با اهدا لوح تقدیر و تندیس رویداد قدردانی گردید .


فرم دریافت نظرات شما
نام شما: ایمیل:
نظر شما:*
سوال:* 7 + 7 =