کد31881 تاریخ انتشار09:59 - 1397/02/21 تعداد بازدید566    

اختتامیه مسابقات ورزشی به مناسبت هفته خوابگاه ها با برگزاری فینال فوتسال و طناب کشی

      🙏🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🙏

بسمه تعالی
به گزارش روابط عمومی مجتمع به مناسبت هفته خوابگاهها و به همت مدیریت دانشجویی مجتمع و مدیریت تربیت بدنی، مجموعه مسابقات سالنی و خوابگاهی برای خواهران و برادران برگزار شد. 
روز پایانی و فینال مسابقات فوتسال هفته خوابگاها پنج شنبه ۲۰ اردبیهشت با حضور ریاست محترم مجتمع، معاونین، مدیران و برخی از اعضای هیات علمی و حضور پر شور دانشجویان در سالن ورزشی مجتمع برگزار گردید. در پایان این مسابقات که با حضور 8 تیم دانشجویی برگزار شد بازیکنان خوابگاه نگاران پس از تساوی سه بر سه با تیم خوابگاه شریعتی، توانستند در ضربات پنالتی و با بازی عالی آقای عبدالباسط سارونی و احسان کاووسی برنده بازی و فاتح جام خوابگاه ها گردند. همچنین تیم خوابگاه شریعتی در این دوره مسابقات مقام دوم  بازی ها را کسب کردند.

د‌ر میان دو نیمه نیز فینال مسابقات طناب کشی انجام شد که تیم .. متشکل از آقایان خشیش، کلکلی و .... فاتح این دوره شدند

مسابقات ورزشی  هفته خوابگاه ها ویژه خواهران نیز در مجموعه خوابگاهی بعثت با حضور دانشجویان علاقمندان دختر برگزار گردید. این دوره از مسابقات در سه رشته دارت، شطرنج و تنیس روی میز برگزار و نفرات اول تا سوم آن مشخص و در روز جشن هفته خوابگاه ها، جوایز خود را از دست مسئولین مجتمع دریافت نمودند. اسامی افراد برتر به شرح زیر می باشند:
 
مسابقات دارت:
 نفراول:  کبری رستمی
نفر دوم: میناشکیبا،
 نفرسوم: زهراجلالی
مسابقات تنیس روی میز:
نفر اول:
 خانم هاشمی
 نفر دوم: خانم سرحدی
نفر سوم: خانم میر
مسابقات شطرنج:
نفر اول: خانم رنجبران
 نفر دوم: خانم ملک زاده
 نفرسوم:  خانم بامری

در پایان، مدیریت امور دانشجویی، از جناب دکتر ریگی ریاست محترم مجتمع که حامی همیشگی ورزش هستند، همه دانشجویان شرکت کننده، جناب اقای سپاهی مدیر فعال تربیت بدنی مجتمع و سرکار خانم هاشمی که در برگزاری این دوره از مسابقات تلاش فراوان داشتند، تشکر و قدردانی به عمل می اورد.

 
روابط عمومی مجتمع